12. veebruar 2013

Eesti Maadlusliidu juhatuse avaldus

Eesti Maadlusliit peab Rahvusvahelise Olümpiakomitee ametnike otsust väga kahetsusväärseks, kuid kuni lõpliku otsuseni ei ole maadluse väljaarvamine 2020. aasta olümpiamängude kavast veel kindel. Maadluse ajalugu ulatub maailmas väga kaugele, kandes endas jätkuvalt traditsioone ning väärtusi - see kõik on ka Eesti kultuuriruumis väga olulisel kohal. Selle nimel, et maadlus püsiks nii Eestis kui ka maailmas jätkuvalt kõrgel kohal, on treeninud ja treenivad ka edaspidi tuhanded. Maadlus on ala, mis ei tohi kindlasti olümpiamängude kavast ära kaduda, selle nimel me ka võitleme.

Eesti Maadlusliidu juhatus

4. veebruar 2013

Eesti meistrivõistluste naistemaadluse tulemused

Täna, 3. veebruaril selgusid Põltsamaa Felixhallis Eesti meistrid naistemaadluses.

2. veebruar 2013

Eesti meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses

Täna, 2. veebruaril täitus Põltsamaa Felixhall Eesti kreeka-rooma maadluse paremikuga, kus võisteldi Eesti meistrivõistluste tiitli nimel. Võistlustel oli esindatud pea 80 võistlejat erinevast vanuseklassis, kelle hulgas ka kreeka-rooma maadluse koondise liikmed ja värsked Eesti meistrid Londoni Olümpia hõbe Heiki Nabi, Eerik Aps, Alo Toom ja Anar Zeinalov.

Viru Keemia GruppKultuuriministeeriumEesti OlümpiakomiteeEesti KultuurkapitalAntidopingRio2016Hasartmängumaksu NõukoguFILATallinna SadamFive SeasonsDiadoraAltairbalt