2024

Laste kv II etapp/ Jõgevamaa MV vabamaadluses

45. Jaan Jaago MäV

Laeva lahtised MV

Johannes Kerdi MäV vabamaadluses

Johannes Kerdi mälestusvõistlused 17.02.2024 keh. katsed

Johannes Kerdi mälestusvõistlused 17.02.2024 Keh.katsed

Eesti meistrivõistlused U20

Valga lahtised MV

Eesti meistrivõistlused U15

Eesti meistrivõistlused täiskasvanutele

Kuldkaruke 2024

43. A. Talpase MäV

Põlva SK lahtine turniir

2023

“Elu parimad aastad”

Vahuri Jõuluturniir

Eesti üliõpilaste MV

Märjamaa Kapp

Vabamaadluse seeriavõistluse finaaletapp 2023

44. Vooremaa Auhinnavõistlused

Balti KV/ M. Kleini Mäv/ Viljandi KV

52. A. Abergi MäV

Eestimaa SL Jõud MV

Georg Lurichi turniir

20. Tapa Maadluspäev

Türi SKL auhinnaturniir

13. G. Vahari MäV

Leo XXII maadlusturniir

47. E. Pütsepa MäV

EMV rannamaadluses ning laste KV etapp

Laste KV etapp rannamaadlus Türi

54. Georg Hackenschmidti MÄV & Laste KV

TROPHY ADRIATIC 2023

SELLi mängud 2023

33. Kehtna Liud

Põhjamaade U-17 ja U-20 MV

EMÜ SK lahtised MV naistemaadluses

24. K. Kõivu MäV

U17 EMV

57. Vändra lahtine matt & Laste KV

34. Kristjan Palusalu memoriaal

Eesti-Soome maavõistlus kreeka-rooma maadluses

Tallinn Open 2023

U15 EMV

“Aeg olla tugev 2023”

35. K. Palusalu MäV noortele

Dan Kolov Nikola Petrov (UWW)

Jaan Jaago MäV 2023

U20 EMV

15. Valga lahtised MV

Vabamaadluse seeriavõistlus II etapp

Täiskasvanute EMV

Kuldkaruke

A. Talpase MäV

Põlva SK lahtine turniir

2022

Elu Parimad Aastad

Vahuri Jõuluturniir

60. Märjamaa Kapp

Johannes Kerdi MäV vabamaadluses

Johannes Kerdi mälestusvõistlused 10.12.2022 Türi Kehalised katsed

59. M. Kleini MäV ja Laste KV finaaletapp

Vabamaadluse seeriavõistluse finaaletapp

Eesti üliõpilaste MV

43. Vooremaa auhinnavõistlused

Balti KV ja Viljandi Open

33. K. Palusalu memoriaal

EST-LTU maavõistlus kreeka-rooma maadluses

A. Abergi 51. MäV

Tapa maadluspäev

12. Gustav Vahari MäV

Türi SKL auhinnaturniir vabamaadluses 2022

L. Kreinini 21. MäV

Noorte vabamaadlse seeriavõistluse III etapp

E. Pütsepa 46. MäV

EMV rannamaadluses

Laste rannamaadlus 2022 JM MV ja 4 etapp

53. G. Hackenschmidti MÄV & laste KV etapp

Noorte vabamaadluse seeriavõistluse II etapp

U17 ja U20 Põhjamaade MV

Alutaguse Mõmmi

XXXII Kehtna Liud

EMÜ SK MV naistemaadluses

Sundsvall Open

Küllo Kõivu mälestusvõistlused

U17 Eesti MV

Aeg Olla Tugev 2022

Vändra lahtine matt ja laste KV etapp

Vabamaadluse 2022 I etapp Rakke protokoll

J. Jaago mälestusvõistulused

Tallinn Open 2022

U15 EMV 2022

K. Palusalu 34. MäV noortele

14. Eestimaa talimängud

U15 Balti karikas

Valga XIV lahtised MV kr-r maadluses

U20 EMV 2022

Täiskasvanute EMV 2022

International Herman Kare Tournament (UWW)

41. Avo Talpase MÄV

Põlva turniir & EML KV I etapp

Laste KV 2022 üldarvestus

2021

30. Vahuri Jõuluturniir

Laste KV üldarvestus 2021

Kadettide seeriavõistluse lõpptabel 2021

58. M. Kleini MÄV & EML Laste seeriavõistlus VI

EMSL Jõud MV maadluses

42. Vooremaa auhinnavõistlused

Eesti MV maadluses üliõpilastele

A. Abergi 50. mälestusvõistlused

Eesti MV maadluses õpilastele

Eesti MV maadluses kadettidele

EML laste seeriavõistlus presidendi karikale Tapa etapp

18. Tapa maadluspäev

XI Gustav Vahari memoriaal

Eesti MV maadluses juunioridele

Leo XX juubeliturniir maadluses

E. Pütsepa 45. MÄV

55.Vändra lahtine matt ja laste seeriavõistlus

Põhjamaade MV

Eesti MV maadluses

Valga XIII

52. G. Hackenschmidti MÄV

2020

Võistlused Eestis

Eesti MV kr-r maadluses juunioridele

Eesti MV kr-r, vaba- ja naistemaadluses õpilastele

Eesti MV rannamaadluses

Eesti MV kr-r,vaba- ja naistemaadluses kadettidele

Eesti MV kr-r,vaba- ja naistemaadluses

Eesti ja Soome ühised MV vaba- ja naistemaadluses juunioridele

 

2019

Võistlused Eestis

2018

Võistlused Eestis

2017

Võistlused Eestis

Uudised

Vaata kõiki uudiseid