U-15 EM 2. päeva kokkuvõte. Timšina võitis pronksi

07.07.2023

Ungaris Kaposvaris toimuvatel U-15 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlustel võitis Polina Timšina naistemaadluse kehakaalus -36 kg pronksmedali. Avaringis seljatas Timšina rumeenlanna Nicoleta Pascalau, samuti võitis seljaga veerandfinaali Moldova maadleja Mihaela Bacose üle. Poolfinaali türklanna Latife Sude Sahini vastu kaotas Timšina omakorda ise seljaga. Pronksimatši Zuzanna Maja Ptaki vastu jäi treener Andrei Jevsejevi õpilane Timšina avapoolajal 0:1 kaotusseisu, aga suutis teisel poolajal matši oma kasuks pöörata ning võitis kohtumise ning pronksmedali lõppskooriga 10:1.

Vabamaadlejad täna võitu ei saanud.

-38 kg kaotas Karl Kirsimets 1/8 finaalis 0:6 ja seljaga Šahban Abdurahmanovile (Athlete independent nation).
-41 kg kaotas Mario Aganitš avaringis 0:6 ja seljaga moldaavlasele Ivan Bogdanile.
-52 kg kaotas Mikk Talimaa 0:10  avaringis 0:10 grusiin Saba Tkemaladzele.
-57 kg kaotas Rasmus Peets 0:10 avaringis lätlasele Janis Ruicisele.
-57 kg kaotas Platon Yastrebov 1/8 finaalis 0:10 Tundžai Verdijevile (Athlete independent nation).

Ainsana saab lohutusringis edasi maadelda Platon Yastrebov.