Matteo Pellicone ranking seeria võistlus, 2020

20.01.2020

Eesti naistemaadluse esinumber Epp Mäe osales 15.01-18.01.2020 Matteo Pellicone ranking series turniiril Roomas, Itaalias. Kohal oli naistemaadluse raskekaalus osalemas 18 võistlejat üle maailma.

Epp Mäe alustas võistlust kvalifikatsiooni ringidega, kus esimeseks vastaseks matil oli hiinlanna Paliha Paliha, kelle üle saavutas võidu punktidega 3-1. 1/8 finaalis oli vastaseks indialanna Kiran Kiran, keda Epp võitis taktikaliselt targalt seisuga 1-1. Järgmises kohtumises 1/4 finaalis aga tuli matil vastu 2012 aasta Olümpiamängude kuld Natalia Vorobeva, esimeses poolajas sujus matš tasavägiselt aga teisel poolajal sai Epp põlvele pisut viga ja pidi vanduma alla Natalia paremusele punktidega 2-11. Kuna venelanna ei jõudnud edasi finaali jäi Epp lõpp kokkuvõttes 7ndaks.

UWW kodulehel ära toodud võistluse info ja matšide videod.