Juuniorite maailmameistrivõistlused, vabamaadlus

25.09.2018

Juunioride maailmameistrivõistlustel Slovakkias oli Eesti koondislastest parim SK Kuldkaru kasvandik Erik Reinbok (treener Aleksei Hapov).

Vabamaadluse kehakaalus -74 kg võistles kokku 27 sportlast, Erik saavutas tubli 5. koha.

Kvalifikatsiooniringis oli Erik Reinbok vaba, seejärel tuli tal 1/8 finaalis vastu võtta kaotus 0:10 hilisemalt maailmameistrilt Mekhi Kevin Lewis`elt (USA).

Lohutusringis võitis meie naadleja Matthew Trevor Bartlett`i (Lõuna-aafrika Vabariik) tulemusega 12:1.

Kohtumises 3.-5.-ndale kohale tuli aga Erikul tunnistada Bat-Erdene Byambasuren (Mongoolia) paremust, kaotus 1:12.

Kokkuvõttes siiski väga hea tulemus Erik Reinbok`ilt, senine rahvusvaheliste tiitlivõistluste parim koht oli tal tänavuste Euroopa juunioride meistrivõistluste 8.koht.

Teise Eesti vabamaadleja Marek Kütt`i (-65 kg) lõppkohaks jäi 26.koht.