Alanud nädalal toimuvad Soomes Tamperes juunioride maailmameistrivõistlused.

Loe lähemalt

Raoul Aho Leitham lõpetas kadettide EM-il 10.kohaga

Sarajevos lõppesid kadettide Euroopa meistrivõistlused.

Kreeka-rooma maadleja Raoul Aho Leitham kaotas lohutusringis Karlo Kodric`ile (Horvaatia) 1:4 ja platseeerus kokkuvõttes 10.-ndale kohale.

29. juuli 2017

Edvin Kin 8. kohal, Raoul Aho Leitham jätkab veel lohutusringis.

Sarajevos on lõppemas kadettide Euroopa meistrivõistlused.

Eesti maadlusdelegatsioonist on pühapäeval võistlustules veel kreeka-rooma maadluses Raoul Aho Leitham (-76 kg, Korrus3), kes lohutusringis jätkab B matil paaris 613 Karlo Kodrici (Horvaatia) vastu. Lohutusringide algus kell 16:30 Eesti aja järgi.

Edvin Kin (-63 kg, MK Nelson/ Audentese SG) tuli kokkuvõttes tublile 8.kohale 29 riigi võistlejate hulgas, mis on kindlasti hea kordaminek - võidud Soome ja Slovakkia maadleja üle ning napp kaotus 0:1 Türgi maadlejale.

Info ja livestream.

Viktoria Vesso - Euroopa hõbe!

Sarajevos toimuval kadettide Euroopa meistrivõistlustel saavutas naistemaadluses hõbemedali Viktoria Vesso (-60 kg)!

Ülimalt tasavägises finaalkohtumises tuli Tartu neiul tunnistada ungarlanna Erika Bognari napimast nappi paremust - kohtumine lõppes punktiskooril 2:2!

Kokkuvõttes siiski väga tubli saavutus alles äsja 16-aastaseks saanud Viktoria`lt.

Viis matši, neist üks ülekaalukas punktivõit, kolm seljavõitu ja napp finaalikaotus - muljetavaldav tiitlivõistlus Viktoria`lt!

Postimehe artikkel.

Õhtulehe artikkel.

ERR Spordi artikkel.

28. juuli 2017

5.võistluspäev kadettide EM-il

Sarajevos on täna matile minemas ka kreeka-rooma maadlejad.

Markus Julius Holmberg (-58 kg, SK Kadrina) alustab kvalifikatsioonist, vastaseks on Husein Gegic (Bosnia ja Hertsegoviina). Kohtumine toimub A matil paaris 363.

Kahjuks Kadrina noormehe võistlus ebaõnnestus, kohe avakohtumises tuli tal vastu võtta seljakaotus,

kokkuvõttes Markus Juliusele 17.koht.

Õhtuses finaalide osas algusega kell 19:00 Eesti aja järgi kohtub Viktoria Vesso naistemaadluses kehakaalu -60kg finaalis Erika Bognar`iga (Ungari).

27. juuli 2017

Jaan Roots 84

Õnnitlused ja tervisesoovid maadluslegend Jaan Roots`ile !

ESBL artikkel

Viktoria Vesso on kadettide EM-il finaalis!

EMÜ SK kasvandik Viktoria Vesso teeb Sarajevos supervõistlust - poolfinaalis seljatas ta ajaga 1.44 Ukraina neiu Karyna Kolesniku!

Reede õhtul finaalis kohtub Viktoria Vesso ungarlanna Erika Bognar`iga oma vanuserühma Euroopa meistritiitlile!

Viktoria Vesso on poolfinaalis!

Viktoria Vesso (-60 kg) seljatas kadettide EM-il veerandfinaalis rumeenlanna ajaga 1:41 ja maadleb poolfinaalis!

Poolfinaal toimub täna õhtul, vastaseks Karyna Kolesnik (Ukraina).

Kohtumine toimub B matil paaris 345, poolfinaalide algus kell 18:30 Eesti aja järgi.

Viktoria Vesso on kahe võiduga jõudnud veerandfinaali!

Sarajevos kadettide EM-il on täna kavas naistemaadlus.

Väga head võistlust teeb taaskord meie tüdrukute liider Viktoria Vesso (-60 kg).

4.võistluspäev kadettide EM-il

Täna on Sarajevos võistlemas kolm Eesti neidu naistemaadluses.

26. juuli 2017

Nikita Tšehhonin saavutas kadettide EM-il 5.-nda koha

Sarajevos jätkuvatel kadettide Euroopa meistrivõistlustel saavutas vabamaadleja Nikita Tšehhonin (-76 kg) 5.-nda koha.

Ülimalt tasavägises medalimatšis tuli Nikital tunnistada Türgi maadleja Unal Karabacaki paremust, punktikaotus 2:4.

3.võistluspäev kadettide EM-il

Kolmapäeval on Sarajevos võistlustules kolm Eesti noormaadlejat.

Vabamaadleja Nikita Tsehhonin (-76 kg) kaotas poolfinaalis Venemaa esindajale Arsamag  Khostikoev`ile 0:10 ja õhtuses finaalide osas algusega kell 19:00 Eesti aja järgi maadleb Nikita pronksikohtumises.

25. juuli 2017

Nikita Tšehhonin maadleb kadettide EM-il poolfinaalis!

Sarajavos jätkuvatel kadettide Euroopa meistrivõistlustel on vabamaadleja Nikita Tšehhonin (-76 kg) jõudnud poolfinaali!

Õnnitlused perekond Nabi`le!

Eile, 24. juulil sündis Egle ja Heiki Nabi perre pisipoeg!

Südamlikud õnnesoovid!

2. võistluspäev kadettide EM-il

Sarajevos on teisipäeval võistlemas vabamaadlejad Jako Kivimägi ja Nikita Tšehhonin.

24. juuli 2017

Kadettide EM

Alanud nädalal toimuvad Bosnia & Hertsegoviinas Sarajevos kadettide (-17a.) Euroopa meistrivõistlused.

UWW katsetab kadettide EM-il uut kahepäevast võistlusformaati ja kaalumised toimuvad võistluspäevade hommikutel.

Eesti arvukast delegatsioonist läheb esmaspäeval esimesena matile vabamaadluses Jako Kivimägi (-69 kg, Põltsamaa SK Nipi).

18. juuli 2017

Bosnia & Hertsegoviinas Sarajevos toimuvad järgmisel nädalal kadettide Euroopa meistrivõistlused.

Eesti Maadlusliit lähetab noorte tiitlivõistlustele arvuka delegatsiooni.

16. juuli 2017

Epp Mäe võidutses Madriidis!

Madriidis toimunud Hispaania Grand Prix turniiril oli naistemaadluses võidukas Epp Mäe (-75 kg, SK Wesenberg Wrestling).

Ragnar Kaasik tuli Hispaania GP-l 3.-ndaks!

Hispaanias Madriidis toimuval Grand Prix turniiril saavutas vabamaadleja Ragnar Kaasik (-97 kg, Viljandi MK Tulevik) 3.-nda koha!

Artur Vititin võitis Brandenburg Cupil esikoha!

Saksamaal toimunud juunioride kreeka-rooma maadluse turniiril Brandenburg Cup osales ka Eesti paremik.

Väga hea võistluse tegi Artur Vititin (-120 kg, MK Hammerlock), kes saavutas oma kehakaalus esikoha, võites Poola, Rumeenia ja Valgevene sportlast.

Hendrik Kalme (-96 kg, Korrus3) tuli 5.-ndale kohale.

Protokoll.

13. juuli 2017

Hispaania GP

Eeloleval nädalavahetusel toimub Madriidis Hispaania Grand Prix turniir, kus ka osa Eesti maadlusparemikust osa võtab.

10. juuli 2017

W.Ziolkowski Memorial

Varssavis toimunud tugevatasemelisel Waclaw Ziolkowski Memorial turniiril olid võistlemas ka meie paremad vabamaadlejad Aimar Andruse ja Ragnar Kaasik.

6. juuli 2017

Jaan Jaago sünnist möödus 130 aastat

Seitsmekordse elukutseliste maailmameistri maadluses Jaan Jaago (1887-1949) sünnist möödus 130 aastat.

Luunjas korraldatakse Jaan Jaago mälestusvõistlusi, tänavu toimusid need 40.korda.

ESBL artikkel

5. juuli 2017

85 aastat Meinhard Niglas`e sünnist

Möödus 85 aastat legendaarse maadlusmehe Meinhard Niglas`e (1932-2007) sünnist.

ESBL artikkel.

2. juuli 2017

Helary Mägisalu - juunioride EM-i pronks!

Saksamaal Dortmundis toimuvatelt Euroopa juunioride meistrivõistlustelt maadluses tuli Eestisse pronksmedal!

Vändrast pärit kreeka-rooma maadleja Helary Mägisalu (-55 kg) võitis otsustavas medalikohtumises Mykhaylo Stupin`it (Ukraina) punktidega 4:2 ja saavutas sellega 3.koha.

Viimati võideti Eesti sportlaste poolt kreeka-rooma maadluses juunioride tiitlivõistluste medal 9 aastat tagasi. Toona tulid EM-il pronksile Ardo Arusaar ja Madis Sihimets.

Helary Mägisalu maadleb juunioride EM-il pronksile!

Saksamaal Dortmundis toimuvatel juunioride Euroopa meistrivõistlustel on kreeka-rooma maadluses Helary Mägisalu (-55 kg) jõudnud pronksikohtumiseni !

Pildil: paremal Helary Mägisalu koos  Artur Vititin`iga möödunud aastal Põhjamaade juunioride meistritena.

Juunioride Euroopa meistrivõistlused

Saksamaal Dortmundis jätkuvatel juunioride Euroopa meistrivõistlustel on järg kreeka-rooma maadlejate käes.

1. juuli 2017

Eesti meistrivõistlused rannamaadluses

Põltsamaa lähedal Kamari järve ääres toimusid Eesti meistrivõistlused rannamadluses.

Juunioride EM-il alustavad kreeka-rooma maadlejad

Saksamaal Dortmundis jätkuvatel juunioride Euroopa meistrivõistlustel on matile minemas kreeka-rooma maadlejad.

Viru Keemia GruppKultuuriministeeriumEesti OlümpiakomiteeEesti KultuurkapitalAntidopingRio2016Hasartmängumaksu NõukoguFILATallinna SadamFive SeasonsDiadoraAltairbalt