Valtus Spordimajas toimus 26. Kehtna Liud turniir kreeka-rooma maadluses.

Tulemused

18. mai 2014

SELL-i Mängud

Tartus toimusid XXX SELL-i Mängud, mille raames võisteldi ka naiste-, vaba- ja kreeka-rooma maadluses.

Eestisse jäeti kokku kolm esikohta: kreeka-rooma maadluses Rainer Viilveer ( 59 kg) ja  Hardo Toots ( 75 kg), vabamaadluses Magnus Piirits ( 74 kg).

Protokoll

17. mai 2014

Iraan võitis Maailma karika

Teheranis toimunud meeskondlikul kreeka-rooma maadluse World Cupil võimutses oma kodumatil Iraan.

Loe lähemalt
13. mai 2014

World Cup kreeka-rooma maadluses

15.-16.05 toimuvad Iraanis Teheranis kreeka-rooma maadluses meeskondlikud World Cup võistlused.

11. mai 2014

Kadettide EM lõppes Eesti maadlejaile edutult

Bulgaarias Samokovis toimunud Euroopa meistrivõistlustel kadettidele jäid kõik meie noormaadlejad juba avakohtumistes kaotajaiks. Edasisaamisele oli kõige lähemal kreeka-rooma maadluses Ott Saar ( 63 kg), kes kaotas serblasele Aleksa Erskile punktidega 2 : 4.

Võistluste lõppbülletään

10. mai 2014

Eesti juunioride meistrivõistlused naiste - ja vabamaadluses

Paides toimusid Eesti juunioride meistrivõistlused naiste- ja vabamaadluses.

Klubidest olid parimad SK Nipi, MK Juhan ja MK Tulevik.

Võistluste protokoll

9. mai 2014

Ksenia Skiller sai kadettide EM-il 11.koha

Bulgaarias Samokovis jätkuvatel kadettide Euroopa meistrivõistlustel sai ainus meie esindaja naistemaadluses Ksenia Skiller ( SK Kuldkaru) kehakaalus 49 kg 11. koha.

7. mai 2014

Eesti vabamaadlejad olid Peterburis medalikohtadel

Peterburis toimunud tugeval vabamaadluse turniiril osalenud Eesti koondislased saavutasid auhinnalisi kohti.

Aleksei Baskakov ( 61 kg) sai kolme võidu ja ühe kaotusega tubli 2. koha.

Ragnar Kaasik ( 125 kg ) teenis 3. koha.

7. mai 2014

Kadettide EM-il olid võistlustules vabamaadlejad

Kadettide Euroopa meistrivõistlustel Bulgaarias Samokovis on oma võistluse teinud vabamaadlejad

6. mai 2014

Epp Mäe ja Keiro Raudkats tulid Põhjamaade meistriteks

Soomes ,Turus lõppenud Põhjamaade meistrivõistlustel kreeka-rooma ja naistemaadluses saavutasid Eesti maadlejad arvukalt auhinnalisi kohti.

6. mai 2014

Euroopa meistrivõistlused kadettidele

05.-11.05.2014 toimuvad Bulgaarias, Samokovis kadettide vanuserühma Euroopa meistrivõistlused maadluses, mis on ühtlasi ka kvalifikatsiooniturniiriks noorte olümpiamängudele augustis Hiinas, Nanjingis.