31. detsember 2014

Rõõmsat aastavahetust ja head uut aastat !

28. detsember 2014

Selgusid tänavused Eesti parimad sportlased

Tallinnas Nordea Kontserdimajas toimunud Spordigalal kuulutati välja 2014.aasta Eesti parimad sportlased ja treenerid.

Parimaks naissportlaseks sai vehkleja Erika Kirpu ja parimaks meessportlaseks jooksja Rasmus Mägi.

Aasta treenerid on  Anne ja Taivo Mägi.

Loe lähemalt
20. detsember 2014

Meie maadlejad saavutasid Riias auhinnalisi kohti.

Riias toimunud Haim Kogani mälestusvõistlustel kreeka-rooma maadluses osalesid 8 riigi sportlased.

Eesti maadlejad tegid enne jõule veel väga hea võistluse.

Silver Tõgen (-75 kg) ja Margus Umda (-98 kg) tulid teisele, Kevin Baumann (-98 kg) kolmandale kohale.

Kaarel Maaten (-130 kg) oli 5. , raskekaalu võitis Heiki Nabi alaline rivaal rootslane Johan Euren.

Rauno Pajuviidik (-71 kg) peale avaringis saadud võitu katkestas võistluse vigastuse tõttu.

Fotogalerii

Loe lähemalt
17. detsember 2014

Eesti Maadlusliit tunnustas aasta parimaid

Tallinnas, Oru Hotellis toimus Eesti Maadlusliidu parimate sportlaste ja treenerite tunnustamine.

Ürituse avas Eesti Maadlusliidu president Priit Piilmann, kes tegi kokkuvõtte 2014. aasta maadlushooajast. 

Parimatele sportlastele jagati tiitleid kolmes vanuseklassis nii vabamaadluses, kreeka-rooma maadluses kui ka  naistemaadluses. 

Loe lähemalt
15. detsember 2014

Epp Mäe oli Poolas võidukas

Poolas Czarny Boris toimunud rahvusvahelisel naistemaadluse turniiril oli edukas Epp Mäe ( SK Sakura),kes kehakaalus -75 kg tuli võitjaks.

Kahe kindla võiduga finaali jõudnud Epp kohtus seal vana rivaali Marie Selmaier`iga ( Saksamaa)., kellest meie neiu suutis seekord punktidega 4:2 parem olla.

Loe lähemalt
14. detsember 2014

Nädalavahetuse võistlused

Türil toimusid Järvamaa lahtised meistrivõistlused vaba - ja naistemaadluses, mis olid ühtlasi Jaan Rootsi ja Endel Vanaisaku auhinnavõistlused. Turniiri tugevdasid külalisvõistlejad kuuest riigist, kes olid eelnevalt viibinud Kohtla-Järvel SK Kuldkaru korraldatud rahvusvahelises treeninglaagris.

Protokoll

Tapal toimusid Lääne-Virumaa meistrivõistlused kreeka-rooma ja naistemaadluses.

Protokoll

11. detsember 2014

Daugavpilsi turniir

Lätis Daugavpilsis toimus meeskondlik juunioride turniir kreeka-rooma maadluses.

Loe lähemalt
8. detsember 2014

52. Martin Kleini mälestusvõistlused

Viljandis toimusid 52. Martin Kleini mälestusvõistlused vabamaadluses.

Eesti maadlejatele pakkusid külakosti Läti ja Leedu maadlejad.

Protokoll

8. detsember 2014

Ragnar Kaasik võitis Kuldkaru Openil !

Kohtla-Järvel toimunud tugeval vabamaadluse turniiril Kuldkaru Open 2014 tuli Viljandi MK Tuleviku maadleja Ragnar Kaasik raskekaalus ( -125 kg) esimeseks.

Gleb Belokurov ( SK Kuldkaru, -61 kg) ja Jaanek Lips ( MK Tulevik, -65 kg) platseerusid 5.-ndaks.

7. detsember 2014

Vello Aava 61

Maadlusmehel, kohtunike kogu esimehel Vello Aava`l on sünnipäev. 

Tugevad käepigistused ja kindlat närvi edaspidigi maadlusmatil !

ESBL artikkel

5. detsember 2014

Valime maadlejad Eesti parimateks !

Eesti Olümpiakomitee kodulehel jätkub 2014.aasta Eesti parimate sportlaste ja treeneri valimine.

Heiki Nabi, Epp Mäe ja Henn Põlluste on kõik tugevad kandidaadid oma kategooriates.

Anname oma hääled nende poolt !

Hääletada saab siin

Loe lähemalt
4. detsember 2014

Heiki Nabi - Tallinna parim meessportlane !

Tallinna parimaks meessportlaseks 2014.aastal on valitud kreeka-rooma maadleja, kahekordne maailmameister Heiki Nabi, kes tänavu MM-il Taskendis  saavutas pronksmedali !

Õnne ja jaksu edaspidiseks !

Postimehe artikkel

2. detsember 2014

Selgusid Eesti õpilaste meistrid

Põltsamaal toimusid Eesti õpilaste meistrivõistlused vaba - ja naistemaadluses.

Kokku osales 131 noormaadlejat.

Vabamaadluses olid 3 paremat klubi MK Tulevik, SK Kuldkaru ja MK Juhan.

Naistemaadluse kõikide vanuserühmade arvestuses on parimad klubid tänavu SK Tapa, EMÜ SK ja SK Kuldkaru.

Protokoll

1. detsember 2014

Eesti noored vabamaadlejad olid Soomes võidukad

Vaba - ja naistemaadluse Helsinki Openil olid Eesti noormaadlejatest oma vanuserühma kehakaaludes võidukad Robi Kristjuhan (K.Palusalu SK, -24 kg), Juhan Kristjuhan (K.Palusalu SK, -29 kg), Ekke Leitham (K.Palusalu SK, -35 kg) ja Kevin Ervald (Viljandi MK Tulevik, -54 kg).

Auhinnalistele kohtadele platseerusid veel Anastassia Krasnova (Kaitsejõudude SK, -58 kg, 2.koht), Sten Orav (Viljandi MK Tulevik, -61 kg, 2.koht) ja Kaimo Aljas (Põltsamaa SK Nipi, -63 kg, 3.koht).

Protokoll

Viru Keemia GruppKultuuriministeeriumEesti OlümpiakomiteeEesti KultuurkapitalAntidopingRio2016Hasartmängumaksu NõukoguFILATallinna SadamFive SeasonsDiadoraAltairbalt