20. mai 2018

Richard Karelson -kadettide EM-i pronks!

Skopjes lõppenud kadettide Euroopa meistrivõistlused olid Eestile üliedukad -  viimasel finaalide õhtul saavutas pronksmedali ka kreeka-rooma maadluses Richard Karelson (-92 kg,  Nelson).

Loe lähemalt

Richard Karelson on pronksimatšis!

Skopjes on kadettide EM-il käes viimane võistluspäev.

Eesti kreeka-rooma maadlejatest on õhtuses pronksimatšis Richard Karelson (-92 kg, MK Nelson).

19. mai 2018

Põhjamaade meistrivõistlused

Rootsi Vasterasis toimusid Põhjamaade täiskasvanute meistrivõistlused.

Richard Karelson maadleb kadettide EM-il poolfinaalis!

Skopjes jätkuvatel kadettide EM-il on heas hoos MK Nelsoni noor kreeka-rooma maadleja Richard Karelson.

6. võistluspäev kadettide EM-il

Täna on Skopjes võistlemas neli meie kreeka-rooma maadlejat.

Marta Pajula-kadettide EM-i pronks!

Skopjes toimuvatel kadettide Euroopa meistrivõistlustel saavutas Marta Pajula (-69 kg) naistemaadluses pronksmedali!

Kohtumises 3.-5.-ndale kohale seljatas Marta ungarlanna!

18. mai 2018

Epp Mäe - sõjaväelaste MM-i pronks!

Moskvas toimunud sõjaväelaste maailmameistrivõistlustel saavutas naistemaadluses Epp Mäe (-76 kg) pronksmedali.

Ainus kaotus (punktid 5:6) tuli tal vastu võtta Hiina esindajalt.

17. mai 2018

Viktoria Vesso - kadettide EM-i pronks!

Veel üks tiitlivõistluste medal Eesti maadlusel on juures  - kadettide EM-il seljatas Viktoria Vesso (-65 kg) pronksimatšis Amina Roxana Capezani (Rumeenia) ja saavutas teist aastat järjest medali!

Mäletatavasti 2017.aastal oli Viktoria Vesso saavutanud kergemas kehakaalus (-60 kg) hõbemedali.

Viktoria Vesso maadleb pronksile ja Marta Pajula on poolfinaalis!

Suurepäraselt on jätkanud täna maadlust kadettide EM-il Skopjes Eesti neiud.

Kadettide EM

Täna on Skopjes võistlustules kolm Eesti neidu.

Kuna nii Viktoria Vesso kui Maarja Plaseri võitnud vastased jõudsid finaali, said meie neiud edasimaadlemise lohutusringides.

16. mai 2018

Makedoonias Skopjes jätkuvatel kadettide Euroopa meistrivõistlustel seljatas Viktoria Vesso (-65 kg) 1/8 finaalis eduseisust 6:0 ajaga 2.24 Venemaa esindaja Svetlana Shcheneva!

Täna alustavad kadettide Euroopa meistrivõistlustel Skopjes võistlemist meie neiud naistemaadluses.

14. mai 2018

Käesoleval nädalal toimuvad kadettide vanuserühma (15.-17.a) Euroopa meistrivõistlused Makedoonias Skopjes.

11. mai 2018

XXX Kehtna Liud

Laupäeval, 12.05.2018.a toimub arvult 30. korda noorteturniir kreeka-rooma maadluses Kehtna Liud, seekord Raplas Sadolini Spordihoones.

Juhend.

9. mai 2018

Eesti Maadlusliidu üldkoosolek.

Eesti Maadlusliidu üldkoosolek toimub 10.05.2018.a kell 14:00 Tallinnas Oru Hotelli konverentsiruumis.

6. mai 2018

Eesti juunioride meistrivõistlused

Tapal toimusid Eesti juunioride meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses.

5. mai 2018

Jevgeni Soltruk`ile EM-il 9.koht

Kaspiiskis toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel vabamaadluses saavutas Jevgeni Soltruk (-79 kg) 9.koha.

4. mai 2018

Vabamaadlejad EM-il

Täna alustasid Kaspiiskis jätkuvatel Euroopa meistrivõistlustel oma võistlust vabamaadlejad.

3. mai 2018

Epp Mäe`le EM-il 5.koht

Euroopa meistrivõistluste medalit Epp Mäe`l seekord saada ei õnnestunud, sest naistemaadluse kehakaalu -76 kg pronksimatšis tuli tal tunnistada Vasilisa Marzaliuk`i (Valgevene) paremust, punktikaotus 2:8.

Kokkuvõttes Eesti neiule 5.koht.

3. mai 2018

Eeloleval laupäeval, 05.05.2018.a toimuvad Tapal Eesti juunioride meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses.

2. mai 2018

Epp Mäe maadleb EM-il pronksile

Kaspiiskis jätkuvatel Euroopa meistrivõistlustel naistemaadluses Epp Mäe (-76 kg) veerandfinaalis valitsevale Euroopa ja maailmameistrile türklanna Yasemin Adar`ile vastu ei saanud, vastu tuli võtta punktikaotus 0:10.

Kuna türklanna võitis poolfinaalis ja jõudis finaali, siis Epp Mäe saab maadelda neljapäeva õhtul 3.-5.-nda koha matšis.

Vastaseks tuleb kogenud Vasilisa Marzaliuk (Valgevene), 2017.a MM-i hõbe ja 2016 OM-i 5.koha naine.

Õhtused finaalid algavad kell 18:00, Epp maadleb matil B paaris 317.

Info ja livestream.

1. mai 2018

Helary Mägisalu - Euroopa hõbe!

Kaspiiskis jätkuvatel Euroopa meistrivõistlustel saavutas Helary Mägisalu kreeka-rooma maadluses hõbemedali!

Kehakaalu -55 kg finaalis tuli meie maadlejal tunnistada Eldaniz Azizli (Aserbaidžaan) paremust, punktikaotus 0:8.

Kreeka-rooma maadlusdelegatsioon saabub koju neljapäeval, 3.mail kell 13:55 Moskva rongiga Balti jaama.