20. aprill 2018

Georg Lurichi monument

Pühapäeval, 22.04.2018.a avatakse Väike-Maarjas Georg Lurichi monument.

Väike-Maarja Vallavalitsuse info.

19. aprill 2018

Tääksi SA lahtiste uste päev 11.05

Tääksi Spordiakadeemia lahtiste uste päev toimub 11.05.2018.a.

Kutse lapsevanematele.

19. aprill 2018

Eesti õpilaste meistrivõistlused

Eeloleval laupäeval, 21.04.2018.a toimuvad Ahtmes Eesti õpilaste meistrivõistlused naiste- ja vabamaadluses.

Loe lähemalt
16. aprill 2018

Tõnis Rumma 83

Tugevad käepigistused ja tervisesoovid maadlusmees Tõnis Rumma`le!

ESBL artikkel.

16. aprill 2018

XX Küllo Kõivu mälestusvõistlused

Viljandis toimusid XX Küllo Kõivu mälestusvõistlused vabamaadluses.

Osalesid 6 riigi 143 sportlast.

Protokoll.

15. aprill 2018

Vändra Matt

Vändras toimus 52. korda kreeka-rooma  ja naistemaadluse turniir Vändra lahtine matt.

Osales kokku 160 maadlejat.

Protokoll.

11. aprill 2018

Küllo Kõivu mälestusvõistlused

Laupäeval, 14.04.2018.a toimuvad Viljandis XX Küllo Kõivu mälestusvõistlused vabamaadluses.

Võistluste avamine kell 12:00.

Juhend           Invitation

Livestream       matt A (täiskasvanud)       matt B (noored)

Protokoll

8. aprill 2018

Kristjan Palusalu mälestusvõistlused

XXXI Kristjan Palusalu mälestusvõistlused renoveeritud Kalevi Spordihallis kujunesid senistest esinduslikumateks ja kõrgetasemelisteks.

Osales kokku 174 vaba- ja kreeka-rooma maadlejat 24 riigist.

Eesti maadlejatest. saavutas ainsana esikoha Aimar Andruse vabamaadluses kehakaalus -70 kg.

Loe lähemalt
7. aprill 2018

Eesti - Soome 4:6

Kalevi Spordihallis toimunud kreeka-rooma maadluse maavõistluse võitis Soome kohtumistega 6:4. 

Loe lähemalt
5. aprill 2018

Eesti - Soome maavõistlus

Reedel, 06.04.2018.a kell 19:00 toimub Kalevi Spordihallis Eesti - Soome maavõistlus kreeka-rooma maadluses.

Loe lähemalt
4. aprill 2018

XXXI Kristjan Palusalu mälestusvõistlused/ Kristjan Palusalu Memorial

Laupäeval, 07.04.2018.a toimuvad Tallinnas Kalevi Spordihallis XXXI Kristjan Palusalu mälestusvõistlused kreeka-rooma ja vabamaadluses. Võistluste algus kell 11:00.

Livestream:

Matt A

Matt B

Matt C

Matt D

Loe lähemalt
Viru Keemia GruppKultuuriministeeriumEesti OlümpiakomiteeEesti KultuurkapitalAntidopingRio2016Hasartmängumaksu NõukoguFILATallinna SadamFive SeasonsDiadoraAltairbalt