Maakond, linn

Klubi

Klubi kontakt

Treeningajad

Lisainfo, asukoht

Harjumaa,

Keila

Johannes Kotkase Spordiklubi

 Tauno Hausenberg

56244743

j.kotkasesk@gmail.com

E 15:20- 17:00 algajad     18:00- 20:00 edasijõudnud     T 14:30- 16:00 algajad     18:10- 20:00 edasijõudnud     N 15:20- 17:00 algajad     18:15- 20:00 edasijõudnud    R 15:00- 17:00 ühistreening      L 11:00- 13:30 ühistreening

Keila Koolis, Ehitajate tee 1

 

Kaitsejõudude Spordiklubi

 

 

 

 

Tallinn

Tallinna Spordiselts "Kalev" /K.Palusalu Spordikool

Meelis Mäekalle

tel 509 0868

e-post mulka@hot.ee

edasijõudnud E,K,R 17.00-18.30

algajad E,K 18.30-19.30

 Vana-Mustamäe tee 4/ Turu plats 3

 Tallinn

Tallinna Maadlusklubi "Nelson"

Igor Annus

tel  5340 1860 

e-post nelsonmk@hot.ee

koolieelikud T 16.45-17.45, P 15.45-16.45         noorem grupp T,N 17.45-19.00 P 18.00-19.30 vanem grupp                T,N 19.00-20.30                 R 18.30-20.00                  P 18.00-19.30  

noorem grupp K, R 14.00-15.00  vanem grupp E, K, R 15.00-16.15

Vana-Mustamäe tee 4/ Turu plats 3

 

 

 

Tallinna Pääsküla Gümnaasium, Vikerkaare 10/ Põllu 109

 

Spordiklubi Delta

Neeme Jaanson

tel.56460118

maaneem7@hotmail.com

 

 

 Tallinn,

Maardu

MTÜ Maadlusklubi Aberg

Tanel Renter

tel 529 7979

e-post tanel.renter@kuristiku.ee      

Mihkel Allikmäe

e-post info.aberg@mail.ee

Edasijõudnud E,K,R 17.00-19.00

Algajad T, N 16.00-17.30

 

T, N 16.00-17.30

Pirita Majandusgümnaasium

 

Kuristiku Gümnaasium

 

 Kallavere Keskkool

 

Spordiklubi KK Lõvid

 

 

 

 

Spordiselts Altis

 

 

 

Raplamaa

Maadlusklubi "Juhan"

 

 

 

 

Kehtna Maadlusklubi "Hammerlock"

Leon Reitsak

5088592

leon.reitsak@mail.ee

 

E, K 13.30-

 

T,N 16.00-18.30

T,N 14.00-15.30 tüdrukud

R 16.00-

Kehtna raskejõustiku maja, Staadioni 11

Rapla Ühisgümnaasiumi maadlussaal, 

Kehtna

Järvamaa

Maadlusklubi Järvamaa Matimehed

 

 

 

Lääne-Virumaa,

Tapa

Spordiklubi Tapa

 5287800 Allan Vinter

Sergei Sahno,

Martin Piksar

E.K 15.30-16.30 1.-3.klassi poisid ja tüdrukud (venekeelne grupp) T,N 15.30-16.30 1.-3.klassi poisid ja tüdrukud (eestikeelne grupp) E,K,R 16.30-18.00 4.-7.klassi poisid ja tüdrukud. Kõigil tööpäevadel 18.00-20.00 edasijõudnud ja täiskasvanud.

 Tapa Spordikeskus

 

Spordiklubi Kadrina

 5089922 Valeri Pormann

 E, K, N 14.45-16.00     E,T,K,N,R 18.00-19.30

 Kadrina Spordihoone

 

Spordiklubi Sakura

 

 

 

Väike-Maarja

Väike-Maarja Rahvaspordiklubi

 53446074 Lembit Kalter

 E, K, R 17.30-20.00

Väike-Maarja Spordihoone

 

Spordiklubi Rakvere/ Rakvere Spordikool

 

 

 

Ida-Virumaa

Spordiklubi Kuldkaru

 

 

 

 

Kohtla-Järve Spordiselts "Kalev" 

 

 

 

 

Spordiklubi Buffen-Do

 

 

 

Jõgevamaa

Jõgeva Raskejõustikuklubi Ramm

 

 

 

Tartumaa,

Tartu

Tartu Spordiselts "Kalev" /SK Englas

Mob:+372 51 769 78, 

Mail: kristjan6786@hotmail.com

Koduleht: www.englas.ee

Esmaspäev - 16.00-16.55 (algajad)   17.00-18.30 (edasijõudnud)

Teisipäev - 17.00 – 18.30 (edasijõudnud)
Kolmapäev - 16.00-16.55 (algajad) 17.00-18.30 (edasijõudnud)
Neljapäev – 17.00 – 18.30 (edasijõudnud)maadlussaal

Tamme staadioni maadlussaal

Aadress: Kungla 1,

Tartu , 50403 

 

 

 Tartu

Eesti Maaülikooli Spordiklubi

 http://sport.emu.ee

 

Noored (poisid/tüdrukud)
E 18.00-19.30
K 17.15-19.00
R 17.00-19.00

Täiskasvanud:

E-R 19.00-21.00

 

Eesti Maaülikooli Spordihoone

Kreutzwaldi 3

 Tartu

Tartu Ülikooli Akadeemiline  Spordiklubi

Lisainfo tel 502 2650 

 

 

Poisid & tüdrukud (algajad ja edasijõudnud E, K 16.30-17.45

Mehed & naised (algajad ja edasijõudnud) E-N 18.0-20-00

Tartu Ülikooli Akadeemiline  Spordiklubi

Jakobi 5, Tartu

 

Plakat

 

Maadlusklubi " Jaan"

 

 

 

 

Tartumaa Maadlusliit

 

 

 

 

Spordiklubi Peipsiäärsed

 

 

 

 

Tartu Linna Maadlusselts

 

 

 

 

Tartu Kalev

 53823368 Heiki Toots

 E, R 19.00-20.30

Tamme staadioni maadlussaal, Kungla 1, Tartu

Põlvamaa

Põlva Maadlusklubi " Lapiti"/ Põlva Spordikool

 

 

 

Võrumaa

Võru Spordiselts "Kalev"

 

 

 

Valgamaa,

Valga

Valga SK

5109941 Evo Saar,

5050882 Tõnu Laine

algajad alates 02.09 E,T,N 17.30-19.00

põhigrupp E,T,N 19.00-20.30

kõik R 19.00 pallimäng

 Valga Spordihall,

Kungla 31a

Viljandimaa

MK Viljandi Tulevik

 

Koduleht on www.tulevik.ee/uus

Kontakt:

Aarne Kõiv tel. 56458421

Rain Aleksandrov 56238331,

e-mail: fswvabamaadlus@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 







Rain Aleksandrov

 Esmaspäev
15 – 16:30 matt Noorem  Rain Aleksandrov/Aarne Kõiv
16:30 – 18 matt Edasijõudnud Rain Aleksandrov
18 – 19:30 matt Täiskasvanud Rain Aleksandrov

Teisipäev
15 – 16 matt Algajad Aarne Kõiv
16:30 – 18 matt Edasijõudnud Rain Aleksandrov
18 – 19:30 matt Täiskasvanud Rain Aleksandrov

Kolmapäev
15 – 16:30 matt Rain Aleksandrov/Aarne Kõiv
16:30 – 18 matt Rain Aleksandrov
18 – 19:30 matt Rain Aleksandrov

Neljapäev
15 – 16 matt Algajad Aarne Kõiv

15-16 spordihoone vana võimla (jalgpall)
16:45 – 17:45 ujula Edasijõudnud Aarne Kõiv
18-19:30  matt Rain Aleksandrov

Reede
15 – 16:30 matt Noorem Rain Aleksandrov
16:30 – 18 matt Edasijõudnud Rain Aleksandrov
18 – 19:30 matt Täiskasvanud Rain Aleksandrov/Aarne Kõiv

Laupäev
Võistlused. Kui võistlusi pole siis kokkuleppel matitreening või iseseisev treening (jõusaal, jooks). R. Aleksandrov ja A.Kõiv

Pühapäev    Puhkus

Teisipäev 14:40 – 16:10 matt

Kolmapäev 13:40 – 15:10 matt

Neljapäev 15:40 – 17:10 ÜKE staadion, kooli võimla

 Viljandi Spordihoones aadressil Vaksali 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 







Võhma Gümnaasiumis

Jõgevamaa

Põltsamaa

Spordiklubi Nipi/ Põltsamaa Spordikool

5140672 

Arved  Külanurm

arved@kylan.ee

edasijõudnud E,T,K,N,R 17.00-19.00,

algajad E,T,K,N 14.30-16.00

tüdrukud E,T,K,N 16.00-17.00

 Lille tn.2, Felixhall

 

 

 

 

 

Pärnumaa

Vändra Maadlusklubi" Suure Karu Pojad"

 

 

 

 

Pärnu Spordiklubi Leo

 Klubi kontaktid

 Treeningajad

 SK LEO kodulehekülg

Läänemaa

Maadlusklubi Dünamo

 

 

 

 

Spordiklubi Martna

 

 

 

Läänemaa

Lõuna-Läänemaa Raskejõustikuklubi Leola

 55674748 Janar Sõber

 E, K, R 17.00-18.00 1.-3-klassi lapsed   18.00-20.00 4.-12.klassi õpilased

T, N 16.00-17.00 lasteaialapsed

Lihula Gümnaasiumi spordihoone

 

Lihula lasteaed

Saaremaa

Saaremaa Raskejõustikuklubi

 

 

 

Hiiumaa

-

 

 

 

 

Viru Keemia GruppKultuuriministeeriumEesti OlümpiakomiteeEesti KultuurkapitalAntidopingRio2016Hasartmängumaksu NõukoguFILATallinna SadamFive SeasonsDiadoraAltairbalt